"Zielone lasy, czyste wody - to dar przyrody"

Tuż przed feriami została rozstrzygnięta V edycja  powiatowego konkursu plastycznego o tematyce ekologicznej ,, Zielone lasy, czyste wody to dar przyrody”, który tradycyjnie organizuje Klub Jaskółczyn, działający przy Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Piotrkowie Trybunalskim.

Tematem tegorocznej edycji było środowisko przyrodnicze obecnie i w przyszłości.

Celem było rozbudzanie wrażliwości oraz inspirowanie dzieci do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki, popularyzowanie wiedzy i ukazanie niezwykłości naszego środowiska oraz przyrody.

Wyróżnienie otrzymała Urszula Jędrzejczyk z klasy VI, a naszą szkołę reprezentowały prace uczennic Adrianny Chorąży i Wiktorii Żuber (klasa VI) oraz Heleny Małachowskiej (klasa V)