Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Bosko

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 442203
  • Do końca roku: 15 dni
  • Do wakacji: 187 dni

Lista nagrodzonych w konkursie "Jan Bosko" 2010r.

OGÓLNOPOLSKI   KONKURS   PLASTYCZNY:

 „Najlepszym przyjaciel jest ten, który nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość"

                                                                                                              Ks.Jan Bosko

 

KATEGORIA - ILUSTRACJA

KLASY I-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I miejsce:

Babral Michał

Klasa I - Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek  Ostrów Wielkopolski

Opiekun: s.Krystyna Lichwiarz

II miejsce:

Zjawiona Agata

Klasa I - Katolicka Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego  Toruń

Opiekun: Małgorzata Tomaszewska

III miejsce:

Kozłowski Maks

Klasa III - Katolicka Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego  Toruń

Opiekun: Małgorzata Zielińska

Wyróżnienie:

Jakuszkowiak Julia

 Klasa II - Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek  Ostrów Wielkopolski

Opiekun: Agnieszka Pastuszak

Szych Mikołaj

Klasa I - Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek  Ostrów Wielkopolski

Opiekun: Emilia Szyszka

 

KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I miejsce:

Fyda Gabriela

Klasa VI - Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Kraków

Opiekun: Anna Wiatr

II miejsce:

Góra Michał

Klasa VI - Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego Szczecin

Opiekun: Małgorzata Stalmierska

III miejsce:

Pabich Konrad

Klasa V - Katolicka Szkoła Podstawowa Zespół Szkół św.Jana Bosko Piotrków Tryb.

Opiekun: Iwona Sobańska

Wyróżnienie:

Kamińska Ada

Klasa IV - Katolicka Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego  Toruń

Opiekun: Alina Arciszewska-Binnebesel

Pawlak Milena

Klasa IV - Katolicka Szkoła Podstawowa Zespół Szkół św.Jana Bosko Piotrków Tryb.

Opiekun: Iwona Sobańska

Jurkowska Dominika

Klasa IV - Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego Szczecin

Opiekun: Małgorzata Stalmierska

 

KLASY I-III GIMNAZJUM

I miejsce:

Przedmojski Mateusz

Klasa I - Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego  Toruń

Opiekun: Alina Arciszewska-Binnebesel

II miejsce:

Różycka Daria

Klasa II - Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego  Toruń

Opiekun: Alina Arciszewska-Binnebesel

Lewandowski Filip

Klasa II - Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego  Toruń

Opiekun: Alina Arciszewska-Binnebesel

III miejsce:

Kolotz Miłosz

Klasa I - Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego  Toruń

Opiekun: Alina Arciszewska-Binnebesel

KATEGORIA - PLAKAT

KLASY I-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I miejsce:

Chechłowska Alicja

Klasa III - Katolicka Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego  Toruń

Opiekun: Monika Zdanowicz

II miejsce:

Boryna Matylda

Klasa III - Katolicka Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego  Toruń

Opiekun: Małgorzata Zielińska

III miejsce:

Kempa Bartłomiej

Klasa I - Katolicka Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego  Toruń

Opiekun: Małgorzata Tomaszewska

 

KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I miejsce:

Kalinowski Kacper

Klasa V - Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego Szczecin

Opiekun: Małgorzata Stalmierska

II miejsce:

Michalak Hanna

Klasa VI - Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego Szczecin

Opiekun: Małgorzata Stalmierska

III miejsce:

Piotrowski Maksymilian

Klasa IV - Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego Szczecin

Opiekun: Małgorzata Stalmierska

Midera Kinga

Klasa V - Katolicka Szkoła Podstawowa Zespół Szkół św.Jana Bosko Piotrków Tryb.

Opiekun: Iwona Sobańska

Wyróżnienie:

Mękarska Martyna

Klasa V - Katolicka Szkoła Podstawowa Zespół Szkół św.Jana Bosko Piotrków Tryb.

Opiekun: Iwona Sobańska

Warejko Agata

Klasa VI - Katolicka Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego  Toruń

Opiekun: Alina Arciszewska-Binnebesel

 

KLASY I-III GIMNAZJUM

I miejsce:

Dybowski Dariusz

Klasa I - Gimnazjum Katolickie Zespół Szkół św.Jana Bosko Piotrków Tryb.

Opiekun: Iwona Sobańska

II miejsce:

Pietrzak Katarzyna

Klasa III - Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek Ostrów Wielk.

Opiekun: s.Teresa Pilecka

III miejsce:

Włóka Dominika

Klasa I - Gimnazjum Katolickie Zespół Szkół św.Jana Bosko Piotrków Tryb.

Opiekun: Iwona Sobańska

Wyróżnienie:

Stępkowska Adrianna

Klasa I - Salezjańskie Gimnazjum św. Jana Bosko Mińsk Maz.

Opiekun: Jadwiga Bajorek

Kułak Rafał

Klasa I - Salezjańskie Gimnazjum św. Jana Bosko Mińsk Maz.

Opiekun: Jadwiga Bajorek

 

 Dyplomy i nagrody zostaną wysłane do końca kwietnia 2011 roku