Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Bosko

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 442029
  • Do końca roku: 15 dni
  • Do wakacji: 187 dni
Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Dla rodziców

Dla rodziców

ROK SZKOLNY 2018/2019

ZEBRANIA:

klasy I-III: 13.09.2018, 28.11.2018, 06.02.2019, 22.05.2019

klasa I - godz. 17.oo

klasa II - godz. 16.3o

klasa III - godz. 17.oo

klasy IV-III gimnazjum: 13.09.2018, 15.11.2018, 17.01.2019, 14.03.2019, 09.05.2019

klasa IV - godz. 17.oo

klasa V - godz. 17.3o

klasa VI - godz. 17.oo

klasa VII - godz. 16.3o

klasa VIII - godz. 17.3o

klasa III gimnazjum - godz. 17.3o

Dyżur s. dyrektor - s. Doroty Oświecińskiej: wtorek godz. 16.oo-18.oo

 

godziny pracy pedagoga szkolnego - p. Marty Woźniak-Ressel:

poniedziałek godz. 13.45-16.oo

wtorek godz. 8.oo-13.45

środa godz. 13.1o-14.55

czwartek godz. 12.oo-13.45

 

 Godziny do dyspozycji rodziców  

Klasy 4-8 i 3 gimn

imię i nazwisko

dzień

godzina

język polski

p.Agnieszka Małachowska

pierwszy czwartek miesiąca

14.30 – 15.30

język polski

p.Marlena Kowalska

trzecia środa miesiąca

14.35 – 15.35

język angielski

p.Agnieszka Flasza

pierwszy wtorek miesiąca

13.45 – 14.45

język niemiecki

technika

p. Katarzyna Cinkowska

pierwsza środa

miesiąca

13.00 – 14.00

matematyka

informatyka

p. Katarzyna Harlejczyk

pierwszy wtorek

miesiąca

13.45 – 14.45

matematyka,

religia

s. Jolanta Błońska

pierwszy wtorek

miesiąca

13.00 – 14.00

fizyka,

informatyka

p. Bożena Gębalska

piątek

13.40 – 14.30

chemia

p. Maria Lasek

poniedziałek

15.00 – 16.00

przyroda, biologia

p. Wanda Dybowska

pierwsza środa

miesiąca

14.30 – 15.30

geografia

p. Magdalena Niedbalec

trzeci poniedziałek

miesiąca

8.00 –9.00

historia, wos, wdż

p. Ewa Łyczko

poniedziałek

14.40 – 15.30

plastyka,

zajęcia artystyczne

p. Iwona Sobańska

pierwszy wtorek

miesiąca

12.45 – 13.45

muzyka

p. Jolanta Piekarska

pierwszy wtorek

miesiąca

15.00 – 16.00

wychowanie fizyczne

p. Sylwia Bednarek

pierwsza środa

miesiąca

16.00 – 17.00

wychowanie fizyczne

p. Andrzej Dybowski

pierwsza środa

miesiąca

15.30 – 16.30

religia

s. Iwona Szymanik

pierwsza środa

miesiąca

13.00 – 14.0

 

Klasy 1- 3

imię i nazwisko

dzień

godzina

Klasa 1, informatyka

p. Joanna Roksela

drugi poniedziałek miesiąca

13.45 – 14.45

klasa 2

p. Katarzyna Ciesielska

drugi poniedziałek miesiąca

13.45 – 14.45

klasa 3

p. Jadwiga Bereska

pierwsza środa

miesiąca

13.00 – 14.00

j. angielski

p. Monika Rogalska

ostatni poniedziałek miesiąca

12.00 – 13.00