Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Bosko

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 440752
  • Do końca roku: 17 dni
  • Do wakacji: 189 dni

Rok szkolny 2012/2013

Rok szkolny 2012/2013

klasa IV

wychowawca - mgr Agnieszka Małachowska

średnia klasy - 4,37


Najlepsi uczniowie:


Karolina Kaliszewska      5,25

Mikołaj Bereska             5,16

Karolina Frankiewicz      5,08

Nikodem Rogalski         5,08

Weronika Rubajczyk      5,08

Martyna Ogrodniczak     5,00

Adrianna Krawczyńska   4,91

Karolina Szymańska       4,91

Karol Masiarek              4,91

Tymoteusz Mielczarek    4,75


wyróżnienia:


Igor Kapuściarek         4,58

Kinga Podkomórka      4,58

Aleksandra Dziubecka  4,58

Małgorzata Gruca        4,50



klasa V

wychowawca - mgr Monika Rogalska

średnia klasy - 4,10


Najlepsi uczniowie:


Jakub Maciołek              5,33

Mikołaj Domosławski     5,00

Weronika Włodarczyk    4,83

Filip Zieliński                4,83

Anna Pełka                  4,75


wyróżnienia:


Kamil Soboński            4,67

Joanna Koczyńska        4,58


klasa VI:

wychowawca - mgr Mieczysław Włóka


Najlepsi uczniowie:


Eryk Baranowski               5,75

Magdalena Koczyńska        5,67

Alexander Pastuszyński      5,42

Michalina Kaliszewska        5,32

Julia Orbach                     5,08

Mateusz Jeż                      5,00

Joanna Gruca                   4,92

Zuzanna Lebelt                 4,92

Julia Skrobek                   4,92

Milena Pawlak                  4,83

Filip Kopeć                       4,75


wyróżnienia:


Marianna Gabrych                4,58

Franciszek Kuźnicki               4,58


wzorowa frekwencja: Eryk Baranowski, Mateusz Jeż, Magdalena Koczyńska


Gratulacje za wysokie wyniki w nauce otrzymali rodzice uczniów:


Eryka Baranowskiego

Magdaleny Koczyńskiej

Alexandra Pastuszyńskiego

Michaliny Kaliszewskiej

Julii Orbach

Mateusza Jeża

Joanny Grucy

Zuzanny Lebelt

Julii Skrobek

Mileny Pawlak

Filipa Kopcia


Podziękowanie za pracę na rzecz szkoły otrzymał:


p. Grzegorz Koczyński



klasa I gimnazjum

wychowawca - mgr Ewa Łyczko


Najlepsi uczniowie:


Karolina Ignatowicz    4,93


wyróżnienia:


Aleksandra Bulińska      4,60

Aleksandra Patury        4,60

Małgorzata Kuchta        4,53


wzorowa frekwencja - Mateusz Kowalczyk


klasa II gimnazjum

wychowawca - mgr Marlena Kowalska


Najlepsi uczniowie:


Adam Motyl                 5,15

Weronika Bartkiewicz    5,00

Marcelina Kafarska        5,00

Hanna Krawczyńska      5,00

Karol Lasek                  5,00

Patrycja Wolska            5,00


wyróżnienia:


Joanna Kieszczyńska   4,67

Angelika Krasoń         4,67

Damian Michalski       4,53


klasa III gimnazjum

wychowawca - mgr Katarzyna Harlejczyk


Najlepsi uczniowie:


Wojciech Kacperczyk   5,39

Dominika Włóka         5,11

Olga Jagusiak            4,83


wyróżnienia:


Łukasz Kretkiewicz         4,67

Adriannna Pędziwiatr     4,56


wzorowa frekwencja - Dariusz Dybowski


Podziękowanie na pracę na rzecz szkoły otrzymała:


p. Beata Dybowska