• Odwiedziło nas: 442026

Szkolny Konkurs plastyczno-językowy dla klas I-III "Mój dzień w Wielkiej Brytanii"

26 września 2014 r. uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej wzięli udział w konkursie plastyczno-językowym pt. „Mój dzień w Wielkiej Brytanii”. Konkurs poprzedzony był prezentacją multimedialną pt. ,,Podróż do Wielkiej Brytanii”, podczas której dzieci zapoznały się z zabytkami, miejscami wartymi zwiedzania oraz legendami Wielkiej Brytanii. Podziwiały między innymi zdjęcia królowej Elżbiety II, jej pałacu oraz strażników. Największe wrażenie zrobiły na dzieciach London Eye, londyńskie muzeum figur woskowych Madame Tussauds oraz przesłanki o potworze z Loch Ness.

Technika prac była dowolna. Komisja konkursowa, w składzie p. Paulina Szymczyk i p. Agnieszka Flasza, spośród 53 oddanych prac, postanowiła przyznać 5 równorzędnych nagród głównych oraz 14 wyróżnień.

Nagrody główne otrzymali:

Łucja Jędrych (III),

Piotr Żurawski (III),

Konrad Majcher (III).

Zwycięzcy i uczniowie wyróżnieni zostali nagrodzeni książkami i dyplomami, zaś pozostali uczniowie – nagrodami pocieszenia. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.