Dzień bez przemocy 2016

W ostatnim tygodniu roku szkolnego 2015/2016 został zorganizowany dla uczniów naszej placówki "Dzień bez przemocy". Tego dnia na przerwach czas umilała muzyka. Uczennice III klasy gimnazjum zachęcały do ćwiczeń aerobiku, a dziewczęta z podstawówki przygotowaly pokaz tańca. Uczniowie wzięli udział w konkursie na najciekawsze hasło związane z obchodzonym dniem, a także mogli posłuchać historii dnia bez przemocy przedstawionej przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego szkoły podstawowej i gimnazjum. Dla wszystkich zostały również przygotowane opowiadania związane z tematem dnia. "Bez agresji i przemocy życie się wesoło toczy" - to hasło, do którego nawiązywały plakaty przygotowywane przez naszych uczniów.