Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Bosko

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 440796
  • Do końca roku: 17 dni
  • Do wakacji: 189 dni

Jak nie czytam jak czytam

Szanowni Państwo,


podsumowaliśmy wszystkie formularze przesłane do nas w ramach akcji "Jak nie czytam, jak czytam" i z przyjemnością informujemy, że wspólnie ustanowiliśmy rekord w masowym czytaniu w jednym momencie.

10 czerwca o 10.00 czytało 432 608 osób. To niesamowity sukces bibliotek, będących głównymi organizatorami akcji. Galeria niektórych zdjęć oraz filmów znajduje się na stronie akcji.

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować oraz podziękować za zaangażowanie, ciężką pracę i niezwykłe pomysły. Naprawdę nie spodziewaliśmy się aż takiej frekwencji oraz tak spektakularnych pomysłów.

Więcej na temat akcji oraz naszych refleksji przeczytają Państwo w wakacyjnym numerze "Biblioteki w Szkole".

Rozlosowaliśmy nagrody oraz wybraliśmy laureatów. Był to najmniej przyjemny moment podczas organizacji, ponieważ z kilkudziesięciu czy kilkuset zasługujących na zwycięstwo placówek, musieliśmy wybrać po jednej. Oznacza to, że owszem, te były najlepsze, jednak wiele innych nie ustępowało im poziomem. Reszta nagród została wylosowana.

Jak rok temu, niestety nie będziemy w stanie rozesłać imiennych, wydrukowanych podziękowań. Przy ponad dwóch tysiącach uczestników całkowicie przerasta to nasze możliwości techniczne i finansowe.

Dziękujemy, że są Państwo w gronie aktywnych bibliotek, którym leży na sercu czytelnictwo w Polsce.

Z pozdrowieniami,

Juliusz Wasilewski "Biblioteka w Szkole" - redaktor naczelny

j