Happening Radości 2017

Uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej wzięli udział w Happeningu Radości zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim, który odbył się 19.06.2017 r.  w godzinach 11.00 – 13.00.

Uczniowie reprezentujący szkołę, przebrani w barwne stroje, które miały wywołać pozytywne odczucia wśród innych osób, przeszli barwnym korowodem w kierunku Starego Miasta.

Spośród uczniów naszej szkoły Bartłomiej Brózda, uczeń klasy IV,  został wyróżniony za najciekawszy strój wywołujący radość.

Ponadto nasza szkoła zajęła II miejsce w ilości zebranych podpisów wśród przechodniów, u których udało się nam wywołać uśmiech na twarzy, dzięki czemu otrzymaliśmy tytuł ,,Uśmiechniętej Szkoły’’.

A czy na Waszej twarzy wywołamy uśmiech? Zobaczcie sami…