21-28.07.2018 Sportowe Lato z SALOS-em

W dniach 21-28 lipca 2018 roku grupa dzieci i modzieży przebywała na obozie sportowym w Salezjańskim Ośrodku Młodzieżowym w Kaczorach koło Ostródy. Uczestnicy spędzili ten tydzień w "sportowym stylu": wycieczki rowerowe, nordic walking, rowery wodne, pływanie, gry w piłę nożną i siatkową, gimnastyka ogólnorozwojowa. "Sportowcy" mieli okzje płynąć Kanałem Ostródzko-Elbląskim, pobawić się na wieczornych dyskotekach i zwiedzać piękne zakątki Polski. Dzięki dofinansowaniu obozu "Sportowe lato z SALOS-em" z funduszy LOTTO dzieci i młodzież spędziły tydzień na sportowo, ucząc się zdrowych i prawidowych zachowań w grupie.

SPORTOWE LATO Z SALOSEM

SL SALOS RP im. św. Jana Bosko w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na obóz sportowo-rekreacyjny dla dzieci i młodzieży  w terminie 21 – 28 lipca 2018r

MIEJSCE OBOZU: Salezjański Ośrodek Młodzieżowy - Kaczory   www.som-kaczory.ns48.pl

Czerwona Karczma 5 14-100 Ostróda

UCZESTNICY: wiek 10-15 lat

KOSZT w wys. 750,-zł obejmuje:

• Zakwaterowanie
• Trzy posiłki dziennie
• Całodobową opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry trenersko-instruktorskiej.
• Ubezpieczenie NNW.
• Dowóz i przywóz klimatyzowanym autokarem.
• Transport rowerów.
• Zajęcia programowe.

ZAJĘCIA PROGRAMOWE OBEJMOWAĆ BĘDĄ:

zajęcia sportowe:
-codzienne treningi piłki nożnej
-codzienne treningi siatkówki plażowej
zajęcia rekreacyjne
-zajęcia taneczne
-wycieczki rowerowe.
-wycieczki kajakowe lub rowerami wodnymi
-gry terenowe połączone z marszami nordic walking.
-badminton
-wycieczki autokarowe
-ogniska, dyskoteki

Informacje szczegółowe u nauczycieli w-f