• Odwiedziło nas: 442068

Happening "Podaruj uśmiech" 27.09.2018

27 września 2018 roku uczniowie klasy IV wzięli udział w Happeningu „Podaruj uśmiech”. Organizatorem projektu był Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim. Uczniowie przygotowali 50 sztuk emotikon z pozytywnymi hasłami promującymi najważniejsze wartości, takie jak: życzliwość, szacunek, radość, a następnie przeszli ulicą Słowackiego w kierunku Starego Miasta. W trakcie przemarszu wręczali emotki z hasłami napotkanym przechodniom.

Happening zakończył się pokazem pierwszej pomocy przedmedycznej przygotowany przez Państwową Straż Pożarną. Szkoła za aktywny udział w akcji otrzymała apteczkę pierwszej pomocy. Opiekę i pomoc nad realizacją zadania sprawowały pp. Magdalena Sadowska i Anetta Brzezińska.